Štítky

,

Tak jsem náhodou narazil na svůj starší diskusní příspěvek a zjistil jsem, že jsem vlastně sepsal svůj malý, soukromý manifest proti tmavozelenému terorismu. Text má vysvětlovat, co jsou to „tmavozelené bludy“.

Rovina obecná:

– neexistují OZE, bo 2VT (druhá věta termodynamiky)

– neexistuje nic jako trvale udržitelný rozvoj, bo 2VT

– neexistuje nic jako, hodná matička příroda, minulost Země je jen řada kataklizmatických katastrof, přerušovaných obdobími, v němž se na ně čeká.

– jako druh vedeme permanentní boj za svou existenci

– přirozený vývoj samozřejmě existuje, ale pracuje s velký odpadem a je z lidského hlediska nepředstavitelně krutý. Pokud chceme žít v humánním světě, je to svět námi upravený, umělý, kterému se říká civilizace. Není cesta zpět kromě té do barbarství.

Rovina konkrétní:

– nic jako GW není prokázáno, nezvratně prokázány jsou pouze podvody alarmistů

– ani jeden z OZE nedokáže (až na zcela specifické případy) nahradit zdroje fosilní či jaderné

– nejlépe se krade na věci, která ze svého principu nemusí fungovat. OZE fungovat nemusí (a také nefungují) nemusí mít výsledky, jsou naprosto ideální. Proč si myslíte, že Rockeffeleři přesměměrovali z ropy a OZE?   *¹)

– ekologisté jsou katastrofálně zabednění (viz můj osobní oblíbenec Mr. Jan Beránek:) ) , většinová motivace je tzv. „láska k přírodě“. Upřednostňují ukojení své vlastní emoce, (v jejich chorých mozcích jakousi nádhernou formu „dobra“) nad reálným výsledkem. Realita a přírodní zákony jsou pro ně zbytečnou přítěží.

– profesionální ekoteroristé jsou většinově financováni ze dvou zdrojů, ždímáním daňového poplatníka a příspěvky globálních lobistů. Jsou financováni ze stejných zdrojů jako barevné revoluce, šíření „demokracie“, multikulturní terorismus, politická korektnost, buzerantismus a podobně.

– ty nejextrémnější ekoprasata se už ani nerozpakují své antihumánní a genocidní záměry skrývat. *²)

Pozn:

*1) Mezitím se vyjasnil asi další důvod přesunu Rockeffelerů od ropy do OZE – umělý propad cen ropy v důsledku snahy potopit Rusko. Oni to věděli dopředu.

*2) Možná se bude někomu zdát výraz prase jako silný, ale invazivní snahy o změnu osobnosti člověka považuji za zločin srovnatelný s vraždou.