Štítky

,

Opakuji, že jsem skeptik. Nikdy jsem si nemyslel, že něco podobného zažiji ale stalo se. Dnes našel pod článkem tento příspěvek. Podobnost je zarážející.

Papst said:  10.1.2016 (23:43)

Dne 8.7.2015, 22.39 hod…Viděli jsme objekty velice podobné Vašemu popisu, a podařilo se nám je vyfotografovat.

Jeli jsme autem s manželkou v jedenáct hodin v noci po dálnici z Prahy do Brna, a dva neznámé létající objekty, ve výšce větší než třista metrů, pomalu přeletěly šikmo
nad dálnicí v 30° úhlu. Pohyb byl opravdu velmi pomalý a plynulý. Ty kotouče mohly mít průměr více než padesát metrů, barvu tmavě šedočernou, jakoby podsvícenou, nepatrně světlejší než obloha. Vzdálenost mezi kotouči byla tak polovina průměru kotouče. Po obvodu, kousek od okraje, se nacházel světle modrý, pravidelně přerušovaný pruh obdélníkových světel, který se otáčel plynule pomalu proti směru hodinových ručiček, asi rychlostí vteřinové ručičky. Kotouče byly spíše zespodu mírně vypouklého tvaru. Na spodní straně prvního kotouče, uprostřed v ose, se nacházela část tvaru nízkého komolého kužele, na jehož spodní straně svítila tři světla. Každé světlo bylo jiné barvy, a jedno světlo mírně pomalu blikalo, ale nezhasínalo, spíše se snižovala intenzita. Tato světla se neotáčela ve směru pohybu modrého pruhu světel, ale stála. Na druhém kotouči svítilo jenom jedno oranžové světlo, a nebylo uprostřed, ale v jedné třetině průměru
kotouče, a taky stálo. Jen modrý pruh obdélníkových světel se pohyboval proti směru hodinových ručiček, jako u prvního kotouče.
Když se manželka pokusila objekty vyfotografovat mobilem, ze středu vpravo letícího kotouče se objevil silný záblesk světla. Tak silný, že nám osvítil vnitřek kabiny. I když jsou nakonec v mobilu vidět jenom světla, po přetažení do počítače a úpravě jsou kotouče nakonec vidět. Vypadalo to jako snaha o znemožnění fotografování, protože světlo zablesklo přesně v okamžiku zmáčknutí mobilového fotoaparátu.
Všechno co píši se událo možná ve dvou minutách, jeli jsme po dálnici v nákladním autě rychlostí 80km/h. Fotografie je roztřepaná, focena ze zadního okénka a jsou na ní vidět ta barevná světla, a záblesk uprostřed. Světla se pohybují, a nechávají za sebou stopu, tak jak se manželce zatřásla ruka, protože jednou rukou zrovna řídila a druhou fotila.
S manželkou jsme se shodli ve všem co jsme viděli, jenom máme rozdílný pohled na výšku a velikost objektů. Celkový dojem, pocit je, že se jedná o družice nepozemského původu, a není mi jasný způsob, jakým kotouče překonávaly zemskou přítažlivost.