Štítky

,

Pro absolventa středoškolské fyziky je konec celé uprchlické krize už dávno jasný. Zákony zachování se nedají ohnout ani s pomocí multikulturalismu, ani falešné humanity ani pomocí skoro nepřetržitého „summitování“. Nepoužitelní a agresívní jedinci z barbarských (ne)kultur se prostě hromadí v Evropě stejně zákonitě, jako horníci u nepovedeného Cimrmanova důlního výtahu.

Je to už více než rok, co se Evropa vyhýbá jedinému možnému řešení. Byl to rok hry nervů, žvanění a pokrytectví. Všichni leadři koukali na díru v lodi a snažili se nebýt ten první, kdo začne pumpovat vodu. Komu povolí nervy dřív, čí obyvatelstvo toho víc vydrží a kdo má kajutu výš nad vodou, to byly kategorie, v nichž uvažovali.

Je zcela úžasné, že tím prvním odvážným byl představitel malého, ekonomicky slabého státu z oblasti, z níž si „staré“ země Unie udělaly odíranou kolonii. Na začátku byl sám proti všem, pak se přidali další, zase ti bídnější a nedávno i první „stará“ země.

Někteří tvrdí, že Rakousko spolupracuje s Merkelovou a chrání ji před ztrátou tváře. Ale je to jedno, začíná se realizovat plán V4, jen v režii Rakouska. Najednou neslyšíme o „solidaritě“ a „vítání“, EU ani Německo rakouskou vládu nezatracuje. To pokrytectví zůstane na „Staré Evropě“ jako cejch. Někdo by to ale už měl už tomu Tsiprasovi říct po lopatě – plán vedení EU v čele s Německem je, udržet migranty v „sanitární“ zóně jménem Řecko.

Milion migrantů nezvládlo ani Německo, ať si o tom Angela Šílená říká cokoli. Řecko nezvládne ani 100 000. Přišel čas hrdinů a není jiné řešení. Hledá se muž, který první prostřelí gumový člun s migranty a ten nekonečný proud zastaví. Bude proklínaný, pronásledovaný, urážený, možná zemře v Haagském vězení, jako jiní, kteří chránili vlastní zemi před agresí vraždící globální elity. Ale bude to skutečný zachránce Evropy, stejný jako onen polský král, který porazil turecké barbary u Vídně.

Ten hrdina zachrání životy nejen Evropanů ale i migrantů, které chladná mocenská kalkulace posílá do útoku. Proto říkám již dopředu – čest jeho památce!