Štítky

Nautilus se přidal k celosvětovému sportu a nepozorovaně pronikl do sítě nebezpečných teroristů. Zde jsou výňatky z nejzajímavějšího materiálu, přepis připravovaného projevu. Omluvte sníženou kvalitu a neúplnost, některé bity se rozmazaly, když lezly úzkým pásmem a jsou nečitelné.

Dobré ráno …!

Především se omlouvám, že takto ruším….

Stejně jako řada z Vás oceňuji pohodlíčko každodenní rutiny, bezpečí zaběhnutého, jistotu opakovaných úkonů. Užívám si to tak, jako každý.

Ovšem v duchu vzpomínek na významné události dob minulých, obvykle spojených s něčí smrtí či končící krvavou řeží, které se staly stáním svátkem, napadlo mne oslavit …, den který bohužel upadl v zapomnění, a věnovat mu trochu všedního času, posedět a pohovořit.

Existují jistě tací, kteří si to nepřejí ….

… a pravdou je, že v této zemi něco proklatě zavání, viďte…

… a tam, kde bylo právo protestovat, myslet a mluvit podle svého, tam dnes máte cenzory a bezpečnostní systémy, které hlásají konformismus a požadují poslušnost…

Jak k tomu došlo? Kdo nese vinu? Někteří tu mají větší odpovědnost než ostatní, a ti budou nuceni vysvětlovat. Nicméně s pravdou ven, pokud hledáte viníky, stačí se podívat do zrcadla.

Já vím, proč jste to udělali, a vím, že se bojíte. Kdo by se nebál, válka, teror, … Bezpočet problémů se spiklo aby zkalilo Vaše uvažování a oloupilo o zdravý rozum. Strach z vás vše vysál a v té panice jste se upnuli …

…slíbili vám pořádek, slíbili vám mír a na oplátku žádali jen váš tichý, oddaný souhlas.

… že čest, spravedlnost a svoboda, jsou víc než slova, je to životní názor

…pokud ale vidíte, co vidím já, a cítíte, co cítím já a postrádáte to co já…

…jim společně u bran Parlamentu ukážeme…

…na který jistě už nikdy nezapomenou!

 

P.S.: „V“ jako Vendeta. Jakákoli podobnost s událostmi okolo francouzských voleb je čistě náhodná