Štítky

, ,

Kdybychom neměli Miloše Zemana, nikdy bychom nebyli schopni empiricky prokázat totalitní charakter české politické elity tak dokonale.

Opětovné vítězství Miloše Zemana rozpoutalo hysterické běsnění současných majitelů moci a jejich mediálních servisních organizací. Proud svinstva, urážek a manipulací zaplavil papírová i internetová média. Prominenti P&L píší hluboce analyzující články, z nichž většinou místo argumentů tryská bezmocný vztek. Avšak kdo je schopen a ochoten se do této hory bláta ponořit a analyzovat ji, musí zákonitě dospět ke krystalicky čistému poznání: Současná politická elita nenávidí demokracii a pohrdá „obyčejným“ člověkem.

V zápalu vzteku a uražené ješitnosti se ale elita dopustila zásadní chyby – řekla, co si opravdu myslí. A stejně, jako zubní pastu zpět do tuby nenatlačíte, vyřčené už nepůjde vzít zpět.

Hloupý lid volil špatně, je banda idiotů, kterým nepřísluší volební právo. Referendum je špatné, protože hloupí občané vlastně vůbec nevědí, o čem hlasují. Přeloženo a shrnuto: většinové rozhodování = demokracie je hloupost a užívání tohoto slova slouží pouze k legitimizaci našich rozhodnutí.

Když bude kdykoli v budoucnu elita mluvit o demokracii, měli bychom si uvědomit, co tím opravdu míní.  V jejich totalitních mozcích je demokracie pouze neomezená vláda demokratů a těmi jsou přece oni!