Po ministerstvu dopravy a zdravotnictví objevila výhody moderní vakcinace i ministerstva takzvaně silová, tedy vnitra a obrany.

Naše poříjnová protektorátní vláda předčila většinu mých smělých očekávání a kromě sprintu do eurožumpy spojeném s usilovným lizem všech spojeneckých končtin a otvorů k tomu uzpůsobených, zavedla kromě tvrdé bolševické cenzruy a šikany (občas v minulosti těžko uvěřitelné formě) také nouzový stav. Tentokrát není zaměřen na boj proti čínské rýmě, která u nás přece jen v zimním období byla, nýbrž proti něčemu, co u nás vůbec není – jako reakce na přestřelky a bojové operace na východě Ukrajiny. Co na tom, že posledních 7 let tam vojsko střílelo do měst minomety a dělostřelectvem prakticky denně- to nestálo ani za titulek, zato eskalace konfliktu si u nás vynutila nouzový stav, doprovázený neuvěřitelným ohňostrojem neobolševické tvořivosti.

Máme tu tedy dva výdobytky moderního bolševismu. Nouzový stav a povinné injekce čehosi dva roky zastaralého, s velmi pochybným účelem – zde mám na mysli tu zázračnou Pfizerovu vakcinu, která nebrání ani onemocnění, ani přenosu, ale po které prý se snižuje riziko těžkých průběhů – asi proto byla poslední dobou většina hospitalizovaných očkovaná.

Minulá vláda ještě stačila zavést povinné injekce tohoto Pfizerova dobrodinní, a už tu máme čerstvé borce. Ti, jak už jsem řekl, přepnuli urychleně nouzový stav z rýmy na speciální operaci, nicméně jim zůstaly sklady plné injekcí a nejspíš se už seznámili i s výhodnými podmínkami smluv s EU, Uršulí mafií a Pfizerem. Co naplat, je to potřeba vypíchat.

Od konce února probíhá poměrně úspěšně mediální příprava a vytěsňování všeho ruského, dokonce včetně zemního plynu a hudby Petra Iljiče Čajkovského a námětu Nikolaje Vasilijeviče Gogola (mimochodem Ukrajince). To je ovšem nedostatečné, protože to reaguje na již objevenou ruskou kontaminaci. Je potřeba učinit další krok!
A zde přichází iniciativa ministerstev vnitra, obrany a zdravotnictví, která společně navrhují povinně „vakcinovat“ celou populaci tím osvědčeným preparátem, který už teď chrání proti kovidu a nemá oficiálně známé vedlejší negativní účinky (neoficiálně ano, ale to jsou desinformace, na které si Urválek Stříž posvítí a CZ.NIC aktivně zablokuje).
Ano, přátelé, američtí vědci totiž zjistitli, že Pfizerova injekce chrání i proti Rusku. Je to tak – Bělorusko ji nepoužívalo, proto je nyní ve svazku s Ruskem. Ukrajina také váhala s plošným nasazením – a výsledek vidíme všichni.

Pfizerova injekce nás podle údajů ministerstev vnitra a obrany ochrání od ruských desinformačních vlivů, ruského zemního plynu, nevolnosti na ruském kole a s pravděpodobností až 83 procent i proti smrti v ruské ruletě.
Dále se ukázalo, že po druhé posilovací dávce chrání i proti projektilům 5.45×39, používaných ruskou armádou v puškách řady AK 74.
Samozřejmě Pfizer nezaručuje stoprocentní ochranu – nebrání to moc ani proti výstřelu, ani proti zasažení či průniku projektilu do těla očkovaného, ale podle zmíněných amerických vědců a odborníků z ministerské poradní komise, Pfizerova injekce výrazně snižuje riziko těžkého průběhu po zásahu.
Rozhodnutím Urválka Stříže na základě nálezu rodiny Romancovových a potvrzení od zahrádkářů a pornoherců, je tato informace považována za stoprocentně pravdivou a jakékoliv zpochybňování se trestá káznicí nebo i smrtí.