Štítky

,

Popová hvězda, ministryně národní neubránitelnosti pí. Parkanová, pořádala procházku našich bojovníků Prahou v ceně 15 MKč. Nechci to moc komentovat, podívejte se nakonec sami, ale bratr Žižka by asi v zoufalství zahodil palcát a jeho oko by uronilo jednu velkou, lesklou a smutnou slzu. Některé z předváděných zbraní byly již před 20 lety, kdy jsem byl nucen hrát si na vojáčky, zastaralé.

Jiné momenty přehlídky však zajímavé byly.

Bojoví psi, prokousnou třicetimilimetrový pancíř.

 

Policejní bikeři,  vyzbrojeni 3×9 převody, dokáží prchat z místa narušení veřejného pořádku rychlostí až 61,5 km/h

Připomínka toho, proč naše armáda vůbec existuje,  aneb za Čechy v Afganistánu. Američtí poskoci v pouštních pyžamech vzor 2000. Pomlouvači říkají, že slušivé oblečky byly koupeny u Vietnamců ve slevě za peníze z prodeje autorských práv na píseň Dobré ráno radare Gagarine.

Všichni, včetně prezidenta hledají gripeny, ale neodhalil je nikdo. Zlé jazyky tvrdí, že z důvodu úspor šlo pouze o nahraný zvukový efekt.

A zde tajná zbraň naší demokratické armády, fešné záškodnice. Povídá se, že jsou cvičeny, aby v týlu nepřítele šířili morální rozklad a  pohlavní choroby. Cítím se ošizen, takové vojandy za nás nebyly. V pravo dole náhodou zachycen agent KGB major Ivan Ivanovič Okukov, shromažďující údaje o síle naší armády pro nejmenovaný ruský humoristický časopis.

Takže nepřátelé demokracie, třeste se!