Štítky

,

Dnešní svět je fakt šílený!

Názory dnešní elity na sex jsou opravdu bizarní. Už nestačí, že jsou pro sexuální devianty zřizovány speciální instituce (registrované partnerství), mající evokovat manželství a v některých státech dokonce mohou tyto deviantní dvojice adoptovat děti. Elita chce pohlavní styk zdanit a dokonce určovat, jak má probíhat a nepřístojnosti pokutovat.

Na začátku je potřebné pochopit, že prostituce není řemeslo, je to součást naší biologické podstaty. Samec se samičkou si vždy něco při sexu vyměňují, aby z toho měli společný prospěch, to platí od samého vzniku dvou pohlaví. Pěkným příkladem jsou naši nejbližší příbuzní, šimpanzi bonobo, kteří ze sexu udělali tvrdou měnu nepodléhající inflaci i nástroj společenské komunikace. Již méně pěkným příkladem jsou tzv. „hornické paničky“, jejichž fenomén je spojen s protěžováním hornictví v minulých dobách. Velmi hezká slečna si vzala dobře vydělávajícího horníka, překvapivě nevalného vzhledu a inteligence, o kterého by normálně žádná ani nezavadila. Oba něco do manželství něco přinesli, a když o to své manžel časem přišel (peníze), skončil nezřídka pod mostem. Můžeme to klidně odsoudit, ale on ve skutečnosti přestal plnit podmínky kontraktu.

Už jen samotná definice prostituce, díky její všudypřítomnosti a skrytým či modifikovaným podobám, je problém. Prostituce je součástí lidství (možná negativní) a nelze ji proto vymýtit bez toho, aniž bychom lidi nevykastrovali.  Označit vagínu za výrobní  prostředek, opatřit DIČem a vyžadovat za její užití daň, proto považuji za hrubé porušení těch nejpřirozenějších lidských práv.

Za ještě obludnější než zdanění považuji návrh poslance Paggia na pokuty za sex s tzv. prostitutkami bez kondomu. Poslanec zřejmě uvažuje, že by ty dámy zakládaly použitý prezervativ do svého účetnictví a archivovaly po dobu 3 let pro případnou kontrolu finančního úřadu! Vzhledem k tomu, že jsou dokonce vyjmenovány typy sexu, při nichž je kondom nezbytný, určitě by se osvědčil podobný formulář, jako má OSA pro provozování živé hudby. Příslušná děva by dopředu vyplnila formulář dle  plánovaných „aktivit“ a před akcí zaslala příslušné „autoritě“. Ani namátkové kontroly a policejní „provokatéři“ by neměli chybět!

Přitom zvrácenost prostituce není v prostitutkách samotných, jejich existence je zcela přirozená, ale v existenci kuplířství, pasáků a obchodu s lidmi. Zákonodárce, místo aby se soustředil na skutečné zločince, hodlá stíhat nejslabší a nejbezbrannější článek.

Rozšíříme-li tuto úvahu ve smyslu „demokratického“ vaření žáby, mohla by se podobná opatření rozšířit na všechny samičky, protože se teoreticky mohou prostituce dopustit a státu tak utíkají příjmy. Možná bychom pak museli u příslušného úřadu hlásit veškeré „aktivity“, a bylo by překontrolováno, zda nedošlo k nedovolenému podnikání. Vagína je přece výrobní prostředek!

P.S.: Pořád nemohu uvěřit, že návrh poslance Viktora Paggio byl myšlen vážně. Možná ho myslel stejně vážně, jako svou domovskou količní stranu LIDEM!