Štítky

A to jsem se vyspal do růžova, pak otevřu OM a hned se rozpálím doběla! Ignoranští idioti se zase shlukují a kážou bludy. Ačkoli mají akademicky ozdobené tituly, měli by vrátit nejen diplomy, ale i maturitní vysvědčení!

Sousloví „trvale udržitelný rozvoj“ je asi tak dosažitelné jako „trvale udržitelné perpetuum mobile“. Je to naprosto rigorózní důkaz, že dotyční nepochopili z termodynamiky naprosto nic a ještě na této ignoranci staví „teorii“!

Pro ty se základním vzděláním (protože všichni ostatní se to ve škole učili): Jestliže jev obsahu nevratné procesy, netrvá věčně ani teoreticky. Entropie se dříve či později dostane na nějaké maximum a to je jeho konec jevu. Proto je sousloví „trvale udržitelný rozvoj“ ten nejčistší oxymoron. Je jedno, kolik mají „učenci“ titulů, fyzikální pravda nejde odhlasovat ani umlčet autoritou.

Chtějí Vás pouze přesvědčit, že když budete na přírodu „hodní“, třeba se se vrátíte na stromy (myšleno ne oni, Vy!), bude to bájo. Ve skutečnosti jde o přemalovanou ideologii Římského klubu a jiných elitářů, kteří chtějí planetu pro sebe, a Vás k tomu díky technologii už nepotřebují. Jen požíráte „jejich“ zdroje.