Štítky

, , ,

Na začátku byl zneuznaný synek z kolaborantské rodinky, na konci aféra pussygate.

Už druhý den utíkám. Utíkám před tlachy o 17. listopadu, získané svobodě, 25. letech budování kapitalismu. Prchám před historkami o vajíčkování prezidenta, o demokratické skořápce na hlavě zahraničního hosta, o červených kartičkách a o právem pobořeném lidu pražském. Dekuju se před „znepokojeným“ McCainem, odhaleným Havlem z Kongresu, kamennou hlavou co vypadá trochu jako Jaromír Nohavica, vykukující z hromádky shrabaného listí. Utíkám, až se za mnou práší. Neúspěšně.

Pustím televizi, pussygate. Projedu zpravodajské servery, pussygate. Koupím si noviny, pussygate. Pustím ČRo, pussygate tentokrát pro změnu v pravidelných 15ti minutových intervalech. Mediální pussyny žvaní a žvaní, není úniku. Pussygate ohrožuje výchovu dětí, okupuje Ukrajinu, zadává Temelín temné straně, porušuje lidská práv žlutých a vyvolává jaderný konflikt. Zapomněl jsem na něco? Už se obávám zvednout záchodové prkénko, rozsvítit světlo nebo otevřít lednici. Nebude tam taky, když je všude?

Odevšad vylézají stovky státotvorných havloidů a šup, pěkně si do něj kopnout, znemožnit, urazit. Pussygate!  Nevadí, že je to trapné, ubohé a nedává to smysl. Koperník přece taky byla žena! Naštěstí je  přece mražené kuře demokraticky v pussy a kopulace s těhotnou na veřejnosti je ta pravá KULTURA! K těm skvělým ideálů pravdy a lásky právě přibyl další – PUSSY. Od nynějška tedy jen zkratka P&L&P a jméno hrdého nositele romantických ideálů budiž pussoid. Sv. Václav Pussy Havel, Karl Kníže Pussy Schwarzenberg a další!

Až tenhle blábol uložím na Nautila, vypnu televizi, noviny zanesu do sklepa na podpal, vytrhnu z kompu RJ-45 a svět bude konečně bez pussygate, pussoidů a P&L&P. Bohužel jen do rána!

Pozn: Pro všechny rusofily, zemanoidy, extrémisty, ignoranty a agenty STB (s výjimkou disidentů) připomínám znalecký posudek Ústavu pro studium totalitních režimu, který dokázal, že anglické slovo PUSSY nemá s kundou nic společného. V pornografické literatuře je toto slovo používáno neoprávněně a Ústav se bude domáhat jeho vymazání na základě soudního rozhodnutí!