Štítky

, ,

Moto: Všechno už tu bylo a člověk nemusí ani žít až tak dlouho, aby zažil opakování

Když jsem včera psal článek, zpochybňující loajalitu řadových členů českých silových složek vůči současné elitě a ideologii, ani jsem netušil, že je to téma takto aktuální a elita si tento problém začíná uvědomovat. Tento zásadní článek naznačuje, že se pánové opravdu bojí a začínají jednat.

Poradce náčelníka generálního štábu Ludvík Cimburek dostal pokyn k mediálnímu prohlášení, které podle prvním krokem k „nápravě“ nesprávného myšlení osob okolo silových složek.

Kromě obvyklého vyhrožování osobám s jiným smýšlením, přičemž tím je míněna i podpora stávajícího, demokraticky zvoleného prezidenta, obsahuje i jeden až dojemně vystrašený výrok. Zájemci o práci u těchto prý musí podepsat papír, že nepodporují zášť proti skupině obyvatel a tou jsou prý i čeští politici:) Prohlásíte-li, že většina našich politiků je banda zkorumpovaných zlodějů a US-EU rektáních alpinistů, opovrhující vlastním národem, dopouštíte podle pana poradce trestného činu, šíření nenávisti vůči „skupině obyvatel“. Opravdu bizarní.

Pan poradce užívá k vyhrožování všeho, co mu slina na jazyk přinese. Odpůrci ideologie, tedy pokud je přímo nezavřou, budou v hledáčku BIS, protože jsou to ruští agenti, či „potenciální“ agenti nejmenovaných států. Nebudou moci získat práci u armády ani u policie. Dokonce se nebudou moci ani stát členy aktivních záloh.

To všechno už jsem jednou zažil. Za mého mládí byla pro tyto profese také nezbytná „podpora politiky KSČ“. A z aktivních záloh chce pan poradce vypěstovat něco na způsob Lidových milicí, takovou ideově čistou, dobrovolnickou organizaci, „ozbrojenou pěst dělnické třídy“, připravenou udělat vše, co přikáže strana a vláda. Čo to táram, ozbrojenou pěst našich „demokratických“ a „multikulturních“ sil, připravenou bojovat ve všech těch demokratických a nezbytných válkách po boku našich drahých spojenců.

Vy dříve narození, prosím neříkejte jim, jak ten pokus dopadne. Ještě by omylem mohli vymyslet něco chytřejšího:)